اعتراض معلمین کلاس ششم به حجم کتاب ریاضی

ساخت وبلاگ
چکیده : سلام به شما بزرگواران عرصه تعلیم و تربیت .به شماعزیزان خسته نباشید می گویم:در این ... با عنوان : اعتراض معلمین کلاس ششم به حجم کتاب ریاضی بخوانید :

سلام به شما بزرگواران عرصه تعلیم و تربیت .به شماعزیزان خسته نباشید می گویم:در این قسمت اعتراض شما همکاران گرامی انتقال داده شده و به آن پاسخ گفته شده است .امید است نتیجه داشته باشد.

رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش از اعتراض معلمان پایه ششم ابتدایی نسبت به حجم کتاب ریاضی این پایه خبر داد و گفت: پس از بررسی بیشتر از سوی کارشناسان بازنگری در حجم کتاب ریاضی ششم ابتدایی برای سال آینده صورت می گیرد. محی‌الدین بهرام محمدیان با حضور در غرفه خبرگزاری مهر در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها با بیان این مطلب درباره اعتراض معلماننسبت به محتوای کتاب ریاضی گفت:ریاضی پایه ششم با روشهای جدید آموزشی تدوین شده است ومعلمان این پایه باید همزمان با گذراندن دوره های تخصصی،سی دی های آموزشی را نیز برای فراگیری نحوه تدریس تماشا کنند.

وی ادامه داد:البته اعتراضاتی از سوی معلمان روی حجم کتاب ریاضی ششم شده است که در صورت سراسری شدن این اعتراضات تغییراتی در حجم کتابها خواهیم داد.محمدیان همچنین درباره اعتراض معلمان به محتوای کتاب کار و فناوری، گفت:کار و فناوری درس جدیدی است و معلمان با دانش جدیدی مواجه شده و باید آموزشهای لازم را برای داشتن مهارت کافی در تدریس بکار گیرند.
رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش با اشاره به اعتباربخشی و نظرسنجی کتابهای جدیدالتألیف افزود:هر ساله با تغییر محتوای کتابها نظرسنجی از معلمان و کارشناسان و دانش آموزان صورت می گیرد.امسال هم پژوهشگاه سازمان به فراخور تغییر محتوای کتابهای دوم و کتابهای جدیدالتألیف ششم ابتدایی اعتبارسنجی و نظرسنجی لازم را از معلمان، خانواده ها، دانش آموزان و صاحبنظران تا پایان اسفند ماه امسال انجام می دهد و در صورت ضرورت تغییرات لازم و محتوای کتابها برای سال آینده انجام می شود.

 


 

درسی...
ما را در سایت درسی دنبال می کنید

نویسنده : امیرحسین مومنی بازدید : 407 تاريخ : چهارشنبه 6 دی 1391 ساعت: 21:09